برقراری ارتباط با صباپارت

ما در مجموعه صباپارت همواره در تلاشیم با افزایش دقت، سرعت و کیفیت در حوزه تامین و خدمات (ارسال کالا، بسته بندی، پیگیری سفارش، سرویس نوبت دهی و مشاوره فنی قبل از خرید و …) رضایت و اطمینان خاطر را برای جامعه مصرفی این صنف به ارمغان آوریم.

لطفا جهت برقراری ارتباط با واحد پشتیبانی صباپارت یکی از راه های  زیر را انتخاب بفرمایید.

1. ثبت "درخواست تماس"

در صورت نداشتن وقت کافی برای گفتگوی آنلاین یا تاخیر در پاسخگویی کارشناسان صباپارت به دلیل پاسخ دادن به سایر کاربران، ابتدا روی دکمه پشتیبانی (پایین سمت چپ) کلیک و سپس از منوی باز شده گزینه “درخواست تماس” را انتخاب کرده و اطلاعات مورد نیاز را وارد نمایید. کارشناسان صباپارت در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

2. گفتگوی آنلاین

در صورتی که میخواهید سوال خود را به صورت آنلاین مطرح نمایید، مراحل بالا را طی کرده و گزینه “گفتگوی آنلاین” را کلیک کنید. به دلیل پاسخ دادن به سایر کاربران ممکن است چند دقیقه ای با تاخیر به شما پاسخ داده شود. لطفا در این مرحله شماره تماس خود را به درستی وارد کرده تا در صورتی که موفق به گفتگوی آنلاین نشدید، کارشناسان صباپارت با شما تماس بگیرند.

3. تماس تلفنی

در صورتی که مایلید خودتان با صباپارت تماس بگیرید لطفا از طریق شماره هایی که در ادامه صفحه ذکر شده اند با واحد پشتیبانی صباپارت در ارتباط باشید.

4. ارسال فرم درخواست مورد نظر

شما همچنین میتوانید درخواست خود را از طریق فرمی که در انتهای صفحه قرار دارد نیز ارسال فرمایید.

شماره تماس

021-91691410

0912-034-9070

ایمیل پشتیبانی

support@sabapart.com

آدرس پستی

تهران، میدان بهارستان، خیابان صفی علیشاه، بن بست مولا، پلاک 2، واحد 5.

کد پستی: 1146915909

فرم ارسال درخواست

    عنوان موضوع

    پیوست فایل