راهنمای ثبت نام در فروشگاه

به فروشگاه اینترنتی صباپارت خوش آمدید. از اینکه به مجموعه صباپارت اعتماد کرده اید سپاسگزاریم. ما در مجموعه صباپارت تمام تلاش خود را به کار میگیریم تا قدردان این اعتماد شما باشیم. در این آموزش کوتاه قصد داریم نحوه ثبت نام در فروشگاه اینترنتی صباپارت و همچنین ثبت آدرس را به صورت مختصر شرح دهیم.

1- ابتدا وارد وب سایت صباپارت به نشانی https://sabapart.com میشویم.

2- از قسمت بالا سمت چپ وب سایت روی آیکون پروفایل مطابق شکل زیر کلیک میکنیم.

3- در این مرحله ابتدا ایمیل خود را وارد کرده و سپس روی دکمه "ایجاد حساب کاربری" کلیک میکنیم.

4- کد 5 رقمی که به ایمیل ارسال شده را وارد کرده و روی دکمه "بررسی و ساخت حساب" کلیک میکنیم.

5- در این مرحله نام، نام خانوادگی، کلمه عبور را وارد کرده و در صورت تمایل گزینه های "دریافت خبر نامه" و "دریافت پیشنهاد ویژه" را فعال کرده و روی دکمه "ثبت نام" کلیک میکنیم.

6- حساب کاربری ایجاد شده و باید اولین آدرس را ثبت کنیم. برای ثبت اولین آدرس روی دکمه "اضافه کردن اولین آدرس من" کلیک میکنیم.

7- کادرهای مورد نیاز (کادرهای سبز رنگ الزامی هستند) را پر کرده و در نهایت روی دکمه "ذخیره" کلیک میکنیم.

8- در این مرحله اولین آدرس ثبت شده و با کلیک دکمه "خانه" به صفحه اصلی فروشگاه منتقل میشویم. شما همچنین میتوانید با کلیک دکمه "بازگشت به حساب کاربری شما" به ناحیه "حساب کاربری" وارد شوید.

9- بعد از ورود به وب سایت با نام کاربری ایجاد شده، میتوانیم با کلیک کردن روی دکمه پروفایل (بالا سمت چپ) به ناحیه "حساب کاربری" یا دیگر قسمت ها برویم.

امیداوریم این آموزش کوتاه مفید واقع شده باشه. اگر هنگام کار کردن با وب سایت به مشکلی برخورد کردید، همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات و رفع مشکلات شما هستند. شما میتوانید از راه های مختلف از قبیل گفتگوی آنلاین، شماره های تماس و تیکت با بخش پشتیبانی ارتباط برقرار کنید. با آرزوی موفقیت برای شما کاربر گرامی.